matematika

Ne kete forum perveqese do te kemi: diskutime mesime kerkesa sfida etj. Si teme kryesore do te jete: MATEMATIKA
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sa vjete eshte Dea nese...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
art@n
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 05/06/2009
Age : 21
Location : Gjakove

MesazhTitulli: Sa vjete eshte Dea nese...   Sat Jun 06, 2009 3:39 pm

pershendetje nga art@ni

Tani nese Dea eshte *5 me e madhe se vellau i saj dhe 22 vjet me e vogel se babai.
atehere sa do te jete dea pas 22 vjetesh kur vellai i saj te jete sa gjysma e babait?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://matematika.albanianforum.net
 
Sa vjete eshte Dea nese...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
matematika :: matematike :: Logjike-
Kërce tek: