matematika

Ne kete forum perveqese do te kemi: diskutime mesime kerkesa sfida etj. Si teme kryesore do te jete: MATEMATIKA
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 TRENAT DHE RRUGA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besaNumri i postimeve : 2
Join date : 28/10/2011

MesazhTitulli: TRENAT DHE RRUGA   Sun Oct 30, 2011 11:58 am

nga qyteti a ne b nisen 2 trena ne te njejten kohe ne drejtin te njeri-tjetrit dhe takohen pas 1 ore e 15 minuta.treni i pare rrugen prej qytetit a ne b e kalon per 3 ore e 20 minuta.sa HERE ME SHPEJT ARRIN TRENI I DYTE? flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
TRENAT DHE RRUGA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
matematika :: matematike :: Ndihma Alfa-
Kërce tek: