matematika

Ne kete forum perveqese do te kemi: diskutime mesime kerkesa sfida etj. Si teme kryesore do te jete: MATEMATIKA
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 PllumExe ktu!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PllumExeNumri i postimeve : 4
Join date : 07/06/2009

MesazhTitulli: PllumExe ktu!!   Sun Jun 07, 2009 9:43 pm

Pershendtje nga une

Jam Pllum Hana
Nga gjakova
Hobi im : CS-ja dhe PC-ja
11 vjeqar

ska qka te them tjeter \Very Happy

shpresojme tja kalojme mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
art@n
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 05/06/2009
Age : 21
Location : Gjakove

MesazhTitulli: Re: PllumExe ktu!!   Mon Jun 08, 2009 9:36 pm

gezohem qe te kemi ketu
Pllum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://matematika.albanianforum.net
 
PllumExe ktu!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
matematika :: fillo ketu :: pershendetjet-
Kërce tek: